OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Özel Bilgi Anaokulu
İlİstanbul
İlçeÇekmeköy
AdresiMimarsinan Mah. Ulubatlı Hasan Cd. Akkon Sk. A-2 Blok No:31
Telefon02166404993
E-Postabilgi@bilgianaokulu.com
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 100  (1)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

HAKKIMIZDA

” Başaracağına inanmak başarmanın yarısıdır” çocuğun başarabileceklerini keşfetmesi, yetenek ve hayal gücünü destekleyerek ufkunun açılması, bilişsel gelişimi, dil gelişimi, özbakım becerilerinin gelişmesi, gruba adaptasyonu ve sosyalleşmesi için uzman ekibimizle ve deneyimlerimizle eğitimde standartların üzerine çıkıp öğrencilerin gerçekten hak ettiği nitelikli eğitimi vermeyi Bilgi Anaokulu olarak amaç edindik.

 

MİSYON

Eğitim programız MEB Okul Öncesi Programı baz alınarak tüm dünyada geçerli olan çağdaş öğretim metotlarının uygulanabilir yönlerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Sevgi ve saygı temelli, bilimsel, orijinal ve çocuk merkezli bir programdır.  Aynı zamanda üretkenliği ön plana çıkaran sanat içerikli çalışmalarla programımızı desteklemekteyiz.

VİZYON

Programımız “Çoklu Zeka Kuramı, GEMS, High Scope, scanper, orf”gibi yaklaşımların geçerli bir sentezidir. Düşünme ve akıl yürütme becerilerini destekleyici akıl oyunları ile programımızı desteklerken  uygun yaklaşımlar ve tekniklerle her çocuğun öğrenebileceğine ve temel kazanımlara sahip olabileceğine inanıyoruz. 

 

EK HİZMETLER

Etüt, Yaz Aktiviteleri,Sanat Etkinlikleri, Bale, Orf, İngilizce, Değerler Eğitimi, Akıl Oyunları,Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.