Esra Okutan Söyleşisi
Okul : Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları


BASIN BÜLTENİ
ÇOCUK KİTAPLARI YAZARI ESRA OKUTAN OKULUMUZDA MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZLE İMZA-SÖYLEŞİ GÜNÜ DÜZENLEDİ
 
Okulun İlköğretim-Lise Genel Yöneticisi Yasemin Kumral Şimşek’in ‘Okuyan Okul’ projesi kapsamında ‘Biz Kitap Okuyoruz’ sloganıyla başlattığı Kitap Okuma Kampanyası için 05.06.2014 Perşembe günü Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları Konferans Salonunda anaokul 1. ve 2. sınıf öğrencilerine yönelik hikaye kitaplarıyla tanınan Yazar Esra Okutan için imza ve söyleşi günü düzenlendi. 
 
Çocuğun gelişmesinde en etkin yol, ona okuma zevki aşılamaktır. Bu görüş doğrultusunda Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları her ay, bir çocuk edebiyatı yazarını okula davet ederek, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve onları yazarlarla karşı karşıya getirip, bu alışkanlığı pekiştirmeyi amaçlamaktadır.
 
Bu amaçla,kendisini toplumsal farkındalığa adayan  yazar olarak tanımlanan ve renkli kişiliğiyle tanınan Yazar Esra Okutan, Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları Konferans Salonu’nda, küçük okurlarıyla buluşmuş ve imza-söyleşi etkinliğini gerçekleştirdikten sonra, anaokul 1. ve  2. sınıf öğrencilerinin yoğun ilgisi ve ilginç sunumlarıyla karşılaşan yazar söyleşi sonunda kitaplarını imzalayarak, okuldan uğurlanmıştır.
 
GÜL YAMANARSLAN                                         
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER  
 
 
 
Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.