OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Özel Sevgi Bahçesi Anaokulu
İlİstanbul
İlçeAtaşehir
AdresiKiptaş Blokları Adem Sokak No:71 İçerenköy
Telefon02164694888
E-Postabilgi@sevgibahcesianaokulu.com
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 
Mail Gönder

Özel Sevgi Bahçesi Anaokulu İçerenköy   Ataşehir , 15 kişilik sınıfları, 1000 m2' lik çok amaçlı kış bahçesi, yemeksalonu , 1200 m2 doğal bahçesi , hayvanat bahçesi, sebze bahçesi, 24 saat güvenlikli, deprem yönetmeliğine uygun, iç ve dış yalıtımlı, tek katlı, merdivensiz binası, deneyimli ve sevecen personeli ile 3-6 yaş grubuna hizmet vermektedir.
 
Ataşehir Sevgi Bahçesi Anaokulları ' nda ; İngilizce eğitimi, psikolojik danışma, haftalık sağlık kontrolü, ve yemek ücrete dahildir.
 
Sevgi Bahçesi Anaokulu  İçernköy 'de  isteğe bağlı olarak bale, halk oyunları, satranç, paten, yaz döneminde ise yine isteğe bağlı olarak yüzme ve binicilik dersleri verilir.
 
İçerenköy Ataşehir  Sevgi Bahçesi Anaokulu ' nda eğitim programımız psikolog denetiminde, T.C M.E.Bakanlığı çerçeve programı kapsamında, çoklu zeka uygulamaları ile her çocuğun değişik zeka alanlarında gösterdiği farklı performansı değerlendirir.
 
Sevgi Bahçesi Anaokulları Ataşehir ' de eğitim gören çocukların gelişim alanlarını, çoklu zeka kavramını göz önüne alarak, zihinsel, duygusal, dil, psikomotor, sosyal alanlarda en üst düzeyde desteklenmesini hedefler.
 
Sevgi Bahçesi Anaokulu İçerenköy çocuklarımızın geleceğe hazır bireyler olması için aile ile işbirliği yapar.
 
Çocuğunuz bizimleyse, gözünüz arkada kalmaz. 
 
Sevgi Bahçesi Anaokulu İçerenköy Ataşehir
 Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.