Yüzme Şöleni
Okul : Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları


BASIN BÜLTENİ
AHMET ŞİMŞEK KOLEJİNİN 28.YILINDA YÜZME ŞÖLENİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ…
 
Ahmet Şimşek Koleji’nin Yüzme Kulübü çalışmaları  içinde yer alan, Yüzme Takımının şimşek öğrencileri , Burhan Felek Yüzme Havuzunda 6-7 Mayıs 2014 tarihinde yapılan il müsabakalarına katılarak 65 okul içinde ve 50 sporcu arasında öğrencilerimiz büyük başarılara imza atmıştır.Her bir öğrencimiz çok iyi dereceler yapmıştır ve bu öğrencilerimizden Ela Naz Özdemir  üstün başarı göstererek  İstanbul 2. olmuştur. Burhan Felek Yüzme Havuzunda yapılan törende madalyasını almıştır .Okulumuzda her yıl yapılan geleneksel yüzme şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Havuzda su balesi gösterisi  ve yüzme ile ilgili tiyatro ve senkronize çalışmaların da  yer aldığı yüzme şenliğinde, küçükler ve büyükler  kıyasıya yarıştılar.
 
Eğitim ve öğretimde olduğu kadar sosyal, kültürel ve sportif ücretsiz 23 adet  etkinlikde de lider konumunda olan Ahmet Şimşek Koleji, Yüzme Koordinatörü Nilay Şimşek’in yönetim ve sorumluluğunda, kolej öğrencileri, izleyenlere nefis bir gösteri sundular.
 
Yüzme Koordinatörlüğüne bağlı çalışan, Yüzme Baş Antrenörü Burak Sezgin ve diğer  antrenörlerimiz; Eren Süren, Doğukan  Gök, Pınar Sezgin yönetiminde; anasınıfından, lise son sınıfa kadar etkinlikte görev alan öğrencilerin, havuzda yaptıkları gösteriler izleyenleri adeta büyüledi.
Ülkemizin içinde bulunduğu zor süreçte, kolej öğrencilerimiz; gösterilerinde, Türk bayraklarını kullanarak yaptıkları çeşitli senkronize hareketlerle, Atatürk’ün izinden yürüyen gençler olduğunu bir kez daha gösterdiler.
 
Gösteri sonunda; Okul Kurucusu Ahmet Şimşek yaptığı konuşmada, öğrencileri muazzam gösteriye hazırlayan yönetici ve öğretmenleri tebrik ederek tüm öğrencilerle gurur duyduğunu ve başarılarının devamını  belirtti.
 
Her yıl geleneksel hale getirilen su perilerinin ve öğrencilerimizin nefis gösterisini ve ayrıca onları yetiştiren, emek veren   Kurucu Ahmet Şimşek, Genel Eğitim-Öğretim Koordinatörü Yasemin Kumral Şimşek, Yüzme Koordinatörü Nilay Şimşek, Koordinatörler Altay Şimşek, Tuncay Şimşek, Yasemin Şimşek, Yıldırım Ahmet Şimşek ve Yüzme Baş Antrenörü Burak Sezgin, diğer Antrenörlerimiz Eren Süren, Doğukan Gök, Pınar Sezgin’i   tebrik ediyor,  başarılarının devamını diliyoruz
 
GÜL YAMANARSLAN
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER
 
 
 
 
 
Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.