28.Yılını Kutlayan Ahmet Şimşek Koleji’nin Mezuniyet Töreni
Okul : Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları


BASIN BÜLTENİ
28. YILINI KUTLAYAN AHMET ŞİMŞEK KOLEJİ’NİN MEZUNİYET TÖRENİ VE ESKİ MEZUNLARIN DA KATILDIĞI GELENEKSEL PİLAV-DÖNER GÜNÜ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE KUTLANDI
 
Eğitim ve öğretimde 28. Yılını tamamlayan Ahmet Şimşek Koleji; Atatürkçü, Laik, Demokratik ve çağdaş verilerle donatılmış Mezunlarımızı ülke kalkınmasına uğurladı. Sayıları on binleri aşan mezunların arasına katılan 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı mezunları adına düzenlenen tören, izleyenlere duygulu anlar yaşattı. Tören yürüyüşü, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra kendisini, ülkemizin eğitim davasına adayan Okul Kurucusu Ahmet Şimşek’in yapmış olduğu konuşma ayakta alkışlandı. Bu görkemli konuşmadan sonra sahneye davet edilen okulun Genel Eğitim-Öğretim Yöneticisi Yasemin Kumral Şimşek; Atatürkçü bir gençlik yetiştirmekten onur duyduğunu belirterek, genç mezunlara bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.
 
Lise Müdürü Erhan Demiralp ve Yabancı Diller Koordinatörü Mr Jeromy Charles Bush’un ve geçen yıl mezun olan öğrencimiz Ceren Doğan’ın konuşmalarından sonra, mezunlar adına lise birincisi Serra İlgi Karakaş, ikinci İlayda Korkmaz, üçüncü Cem Şimşek  birer konuşma yaparak  yaş kütüğüne plaket çaktılar. Devir teslim töreninden sonra,  Kurucu Ahmet Şimşek, Genel Eğitim-Öğretim Yöneticisi Yasemin Kumral Şimşek, Koordinatörler Altay Şimşek, Tuncay Şimşek, Yasemin Şimşek, Yıldırım Ahmet Şimşek ve Yüzme Koordinatörü Nilay Şimşek ile öğretmenler başarılı öğrencilere plaket ve tüm mezun öğrencilere diplomaları verildi.
 
Resmi törenin ardından, Ahmet Şimşek Koleji Etkinlikler Salonunda düzenlenen eski ve yeni mezunların  buluştuğu geleneksel yemekte; orkestra eşliğinde, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve mezun öğrencilerin kaynaşması görkemli bir tablo oluşturdu.
 
Genç mezunları bir kez daha kutluyor ve yaşam boyu mutluluklar diliyoruz.
 
GÜL YAMANARSLAN
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER
 
 
 
 
 
Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.