OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Sihirli Orman Anaokulları Taşdelen
İlİstanbul
İlçeÇekmeköy
AdresiGüngören Mah. Zerdali Sok. No:48 Taşdelen
Telefon02165091975
E-Postainfo@sihirliormananaokullari.com
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder
Hakkımızda
 
Sihirli Orman Anaokullarının 5. Şubesi olan Taşdelen şubesi 2015-2016 yılı eğitim yılı için tüm hazırlıklarını tamamlamış olup hizmete girmiştir. Okulumuz M.E.B’ e bağlıdır.Eğitim hayatının en önemli evresi olan okul öncesi yaş gurubu göz önüne alındığında, okulumuzun  fiziki şartları, eğitim anlayışı,tecrübeli kadrosu ve kurumsal yapısı ile tamamen okul öncesi ( 2-6 yaş) yaş grubuna hizmet etmektedir.
 
Misyonumuz; 
 
Sihirli Orman Anaokulları TAŞDELEN Şubesi olarak; en değerli varlıklarınızı bizlere emanet ederken gözünüzün arkada kalmayacağı şekilde her detayı düşünerek hareket etmeyi amaç edindik.
Saygı, sevgi, hakkaniyet, eşit ve etik olmak gibi evrensel değerlere sahip, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler yetiştirirken veli, öğretmen, öğrenci işbirliği içerisinde olmayı ve dolayısıyla çocuklarımızın bütünsel gelişimini gözetmeyi hedefledik.
 
Vizyonumuz; 
Eğitim anlayışımız; kurumumuz var oldukça, yenilikçi, akılcı, sorumluluk sahibi ve ilkeli olmaya devam edecektir. Karakter gelişiminin 2-6 yaş arasında daha yoğun olduğu bilincinden hareketle, bireysel gelişimin yanı sıra, çocuklarımızın öğrendiğini kullanabilme yeteneğini, yoğun atölye çalışmalarıyla ön plana çıkarmaya gayret gösteriyoruz.
 

Okulun Yerleşim alanı;
Doğayla içiçe olan okulumuz, çocuklarımıza hem doğal hem de çevre kirliliğinden uzak, sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktadır.750m2 bahçe içersindeki binamızın arka tarafı Sultançiftliği Ormanına komşudur. Bahçe içersinde çeşitli meyve ağaçları ve oyun alanımız mevcuttur.

Sihirli Orman Anaokulunda Yetişen Çocuklar;

Başarılı ve İstekli, Özgüvenli ve Çözüm Odaklı, Çağdaş ve Sosyal, Eğlenceli ve Duyarlı, Yaratıcı ve Üretkendir.Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.