OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
İlAnkara
İlçeGölbaşı
AdresiHaymana Yolu 5. Km. Karşıyaka Mahallesi 577. Sokak No:1
Telefon03124180778
Fax03124180778
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, 1984 yılında iki eğitimci, Nesibe Aydın ve Hüsamettin Aydın tarafından kurulmuştur. Kurucularımız, hazırladıkları kaliteli eserler ile Türkiye'nin; nitelikli eğitim yayıncılık firması olan Aydın Yayıncılık'ın temellerini, o yıllarda atmışlardır.
 
Aydın Yayıncılık, MEB tarafından onaylı ders kitapları başta olmak üzere, ürettiği ve hâlen üretmeye devam ettiği kaliteli kitapları ile sektördeki konumunu ve kazandığı başarıyı sürekli korumuştur. Aydın Yayınları matematik ders kitapları, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında, öğretmenlerin beğenisini üst düzeyde kazanan kitaplar olarak takdir toplamaktadır.
 
Kurucularımız, 1997 yılında, Ankara'nın en başarılı ve istikrarlı dershanelerinden; Nesibe Aydın Dershanesi'ni faaliyete geçirmişlerdir. Kurulduğu yıldan itibaren, en üst düzeyde başarı yakalayan; üniversite sınavlarında aldığı sonuçlar ile aileler ve öğrencilerin büyük güvenini kazanan dershanemiz, bir öğretim üssü olarak zihinlerde yer etmiştir. Nesibe Aydın Dershanesi SBS şubesi ise, ilköğretim çağındaki öğrencilerimiz için, başarıya giden yolda en büyük destek olmuştur. Nesibe Aydın Dershanesi, her yıl ÖSS ve SBS sınavlarında öğrencilerini topluca başarıya taşımanın yanı sıra, öğrencilerinin % 80'ini yüksek puanlı yerlere yerleştirerek Türkiye rekorları kırmaktadır.
 
Nesibe Aydın Dershanesi, bir sonraki yılın ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin kayıtları için her yıl Şubat ayında sınav yapar ve sonraki yılın kayıtlarını kapattığını da Mart ayı başında ilan eder. Kurulduğu yıldan itibaren yakaladığı yüksek başarıya rağmen şubeleşmeye gitmemiş ve isim hakkını vermeden tek şube olarak kalitesini hep ileriye taşımaya devam etmiştir.
 
Nesibe Aydın Dershanesi'nin ve Aydın Yayıncılık'ın, 25 yıllık birikimini aktardığı NESİBE AYDIN OKULLARI, kurumumuz için bir onur kaynağıdır. 2000 yılında arsa tahsisi yapılan ve imar çalışmaları başlayan bu eğitim tesisinde, 2002 yılında proje çalışmalarına başlanmıştır. Uzmanlar eşliğinde yoğun bir proje çalışmasının ardından, 2004 yılında inşaat faaliyetleri başlamıştır. Eylül 2008 itibariyle eğitim öğretime başlanan yerleşkede, fiziki yapı en son teknolojik imkânlar ile donatılmış, öğrenci başına düşen kapalı alan ve yeşil alan ile de Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiştir. Öğretim kadrosu, eğitim materyalleri, başarıya odaklı öğretim programı ve rekabetçi yapısı ile Nesibe Aydın Koleji dünya standartlarında eğitim vermektedir.
 
Kurucumuz, Sn. Nesibe Aydın; "adı gibi kalitesine güvendiği" bir kurum yaratmak için, kurumumuza kendi adını vermiştir. Bu kurumun kalitesine verilebilecek en ufak bir zarar, kendi adına geleceği gibi, çağdaş Türkiye'nin geleceğine de zarar verecektir. Eserlerimizden faydalanan yüz binlerce öğrenci ve öğretmenimiz; dershanemizde yetiştirdiğimiz on binlerce öğrenci ve aileleri, ismimizin en büyük referansıdır.  Nesibe Aydın Eğitim Kurumları'nın, yurt içinde ve yurt dışında herhangi bir ortağı olmayıp, kurumumuz, kurucularına ait olan bir aile şirketidir. Resmi unvanı, Aydın Yayıncılık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. olan şirketin ortaklık yapısı da 7470 sayılı ticaret sicil gazetesinde yer almaktadır.
 
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları'nın başarısı güçlü finansal yapısından ve iş ahlakına bağlılığından kaynaklanmaktadır. Kurumun uzun vadeli hedefi Türkiye'nin en iyi eğitim hizmeti veren firması olmaktır. Öğrencilerinin, velilerin ve müşterilerinin desteğiyle hedeflerine varmakta ve aşmakta kararlıdır. Firmanın orta vadeli hedefi, Ankara'da uluslararası standartlardaki en iyi özel okul hizmetini yürütmektir.
 
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, kuruluş yılından itibaren, üzerine düşen büyük sorumluluğu çalışanları ile paylaşmış ve ast-üst, işçi-işveren gibi klasik kalıpların ötesinde üst düzey bir dayanışma, özveri ve ekip ruhu ile bugünkü başarı yakalanmıştır. Aile şirketi olan kurumumuzda her çalışanımız ailenin bir bireyi olarak görülür ve sevinçler, üzüntüler, başarılar, hatalar ortak yaşanır.
 
Süreç içerisinde mesleki eğitim seminerleri ve kalite çalışmaları düzenlenmiştir. Kurumumuz, Maliye Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çeşitli defalar ödüllere layık bulunmuştur. Ayrıca, firma yürüttüğü genel hizmetler dışında çevre ve toplum yararına çeşitli etkinlikler düzenlemekte ve bazı etkinliklerde destekleyici olmaktadır.


Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.