OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Damla Su Anaokulu
İlİstanbul
İlçeTuzla
AdresiÖzel Damlasu Anaokulu, Cami Mah. İstasyon Cad. Dr. Alaattin Yavaşça Sk. No: 5 Tuzla /İstanbul
Telefon02163950707
Fax02167011414
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

Hakkımızda

Damlasu Anokulu 2011 Yılında Öğretmen Yazar İlknur İnsaf Turan Tarafından Kurulmuş ve İstanbul'un Tuzla ilçesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Yıllardır Eğitim Sektörü İçerisinde Olan ve aynı zamanda Damlasu Anaokulu'nun Kuruculuğu sıfatını da üstlenen Eğitimci Yazar İlknur İnsaf TURAN 'ın yıllardır üzerinde düşündüğü ve hayata geçirmeyi planladığı bir proje olarak başladı öncelikle. Ve Damlasu Anaokulu 2011 Yılında Tuzla 'da açılarak miniklerimize hizmet vermeye başladı.

Damlasu Anaokulu Tuzla ilçemizde faaliyete başlamasını müteakiben kısa sürede kendi ıspatlamış ve ailelerimizin güvenini kazanmıştır.

Damlasu Anaokulu Alperen Hakan Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Damlasu Anaokulu uzman ve alanında tecrübeli öğretmenler tarafından yönetilmekte ve ilçemiz halkının güvenini kazanmış, saygın bir eğitim kurumu olma gayesiyle az zamanda büyük işler başararak yolunda emin adımlarla devam etmektedir...

Damlasu Anaokulu bir aile sıcaklığında miniklere hizmet vermekte, geleceğimizin teminatı yavrularımız için her imkanı sağlamaktadır. İşte Damlasu Anaokulunu tercih etmeniz için temel etkenler...

Merkezi Konum, kolay ulaşım imkanı.

Rehberlik Öğretmenimiz eşliğinde sosyal etkinlikler

Kültürel faaliyetlere iştirak, şehir, park gezileri

Birebir eğitim, öğrenci odaklı eğitim modeli...Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.