OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Özel Nur Tanesi Anaokulu
İlAnkara
İlçeKeçiören
AdresiKarargahtepe Mah. Sanatoryum Cad. No: 25
Telefon03123585834
Fax03123585734
E-Postainfo@nurtanesi.com
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

HAKKIMIZDA        

Nur Tanesi Anaokulu nezih mekânı, estetik tasarımı ve eğitim kalitesiyle değerli yavrularımızı geleceğe hazırlamaktadır.        

Okulumuz, Çocuk kitapları yazarı Nurefşan Çağlaroğlu tarafından kurulmuştur.      

Okulumuzda verilen değerler eğitimi uzman bir kadro tarafından çoklu zekâ teknikleri kullanılarak drama, oyun, kukla, hikâye, sanat etkinlikleri ve müzik etkinlikleriyle, tedricilik esası göz önünde bulundurularak, didaktizmden kaçınılarak azami sevgi ve şefkatle verilmektedir.    

Ayrıca çocuklarımızın yaşamlarının ilerleyen dönemlerinde estetik bir ruh ve davranış yapısına sahip olabilmeleri için minik sanatkârlar dersleriyle desteklenmektedir.   Sevimli çocuklarımız "minik aşçılar" yemek derslerinde rengârenk özel tasarım mutfak önlükleri ve kepleriyle muhteşem bir görüntü sergileyerek mutfağa ilk adımlarını atmaktadırlar.        

Nur Tanesi Anaokulu  Bir CİTO TÜRKİYE üyesidir. Okulumuzda bu çerçevede 48-72 ay arasındaki çocuklarımızın gelişimleri profesyonel bir ölçme değerlendirme kurumu olan CİTO TÜRKİYE tarafından takip edilip değerlendirmeleri yapılmaktadır. Değerlendirmelerde öğrenciler profesyonel test teknikleriyle tek tek ele alınıp bilişsel, psikomotor ve duygusal gelişimleri aileye, öğretmene ve idareye rapor olarak sunulmakta, ihtiyaç hissedilen konularda öğretmenler seminerlerle desteklenmektedir.   Kısacası Özel Nur Tanesi Anaokulu çocuklarımızı en değerli varlığımız ve geleceğimiz olarak değerlendirip güzel bir nesil oluşturulması hususunda gereken çabayı göstermektedirYorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.