OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Özel Yıldız Taneleri Anaokulu
İlİstanbul
İlçeKartal
AdresiÇarşı Mah.Tarihi Ayazma Cad.No:18 Yakacık - Kartal / İstanbul
Telefon02163097631
E-Postabilgi@yildiztanelerianaokulu.k12.tr
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 
Mail Gönder

Hakkımızda

Yıldız Taneleri Anaokulları Kartal, 2013 yılı Temmuz ayında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kurucuları Hülya Börüteçene ve Burcu Solak’ tır.Kurucularımızdan Hülya Börüteçene, 20 yıldır Özel okullarda Üst düzey yönetici gruplarında çalışarak Özel Okul kültürünü yaygınlaştırma görevlerinde bulunmuştur. 20 yılda edindiği bilgi ve tecrübeyi Okul öncesi eğitim ve öğretimde kullanmayı benimsemiştir. Bu amaçla hareket ederek Geleceği Parlak Çocuklar yetiştirmek üzere Özel Yıldız Taneleri Anaokulunun Kurulmasına öncülük etmiştir.

Kurucularımızdan Burcu Solak, Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümün mezun olduktan sonra Özel eğitim kurumlarında psikologluk görevlerinde bulunmuş olup Özel Yıldız Taneleri Anaokulu Yakacık Psikologluk görevine devam etmektedir.

300 m2 karelik bahçe al ta,anı, 500 m2 kapalı alanı bulunan müstakil okulumuz da; 24-36 ay öğrenciler Oyun Grubu, 36-48 ay öğrenciler Küçük Grubu, 48-60 ay öğrenciler Orta Grubu, 60-72 ay öğrenciler Büyük Grubu oluşturmaktadır. Her yaş grubuna özel ve uygun plan ve programlar; Özel Eğitim tecrübeleri bulunan Kuruculularımız, Öğretmenlerimiz ve Danışmanlarımız tarafından tasarlanmaktadır.

Vizyonumuz

Yıldız Taneleri Anaokulu Kartal vizyonu "suflör" kullanmadan yaşamayı öğrenen çocuklar yetiştirmek; topluma "çocuksu" değerleri, insani değerleri sunmak ve yaygınlaştırmak, ülkemizde okul öncesi eğitim alanında güvenilir, saygın ve bilimsel temelli yüksek kalite standardını yaygınlaştırmaktır.Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.