OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Park Tarabya Anaokulu
İlİstanbul
İlçeSarıyer
AdresiTarabya Mah. Tarabya Bayırı Cad. 33457 Tarabya / Sarıyer / İstanbul
Telefon2122992856
E-Postainfo@parktarabyaanaokulu.com
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

Hakkımızda

Okulumun eğitim felsefesinin ana temasını "ETKİN ÖĞRENME" kavramı oluşturmaktadır. Kısaca "yaparak" ve "yaşayarak" öğrenme olarak tanıdığınız etkin öğrenme, öğrenen tarafından başlatılan ve devam ettirilen bir öğrenme sürecidir.

 

 

Ben ve arkadaşlarım, aktif olarak kendi seçimlerimiz doğrultusunda başlattığımız etkinliklerde; yaparak, yaşayarak, yaratarak, araştırarak, sorgulayarak, düşünerek, planlayarak, keşfederek "öğrenmenin" keyfini ve ayrıcalığını yaşarken; öğretmenlerimiz de ilgileri doğrultusunda bizleri yönlendirmenin, rehberlik etmenin ve gelişimlerimizi izlemenin mutluluğunu yaşarlar.

 

 

Öğretmenlerimizin temel görevi, bizlerin gelişimini destekleyecek ve etkin öğrenmelerimizi sağlayacak doğru ve güvenli "ortamları" oluşturmak, "günlük" olarak izlemek ve değerlendirmektir.

 

İlgi alanlarımız ve yeteneklerimiz doğrultusunda bizler gelişimlerimizi sürdürürken; eğitim programımız çerçevesinde "tüm gelişim alanlarımız"da desteklenerek, yarının duyarlı, bağımsız, girişken ve mutlu bireyleri olma yolunda ilerliyoruz.

 

 Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.