OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Küçük Melekler Çocukevi
İlİstanbul
İlçeKadıköy
AdresiZahitbey Sok. No:3 Kızıltoprak - Kadıköy / İstanbul
Telefon02164149541
E-Postainfo@kucukmelekler.net
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder
Hakkımızda
 
08.09.2012 tarihinde çeşitli yenilikler sağlanarak açılan okulumuzun ilk kurucuları Başak,Demet ve Pelin Karadeniz kardeşlerdir.
 
Okulumuz;Kadıköy yönünden Kızıltoprak'a gelişte(Eski Kenan Evren Lisesi'nin karşı çaprazında,Recep Peker Caddesine 2.binadır.Bağdat Caddesi Kızıltoprak otobüs durağına çok yakındır.,270m2 alanlı olup içinde çeşitli oyun malzemelerinin bulunduğu bahçesi bulunmaktadır.2 katlı bağımsız bir yapıdan oluşan okulumuzun toplam kullanım alanı 300m2 dir.
 
Zemin katta yönetim odası,çocuk tuvaletleri,sınıflar ve uyku odası bulunmaktadır.Üst katta ise sınıflar,çocuk ve personel tuvaletleri,çok amaçlı salon,mutfak ve yemek odası bulunmaktadır.
 
Sınıflar çocukların rahatça oynamaları ve eğitim almalarına uygun ve ferah özelliktedirler.13 çocuk bir yaş grubu oluşturmaktadır.Aynı yaş grubundaki çocuk sayısı artış gösterince yeni bir sınıf açılmaktadır.Laminant parke zeminli sınıflarımızda çocuklarımızın kullanımına sunulan pek çok eğitici araç ve oyun materyalleri bulunmaktadır.
 
 
Siz velilerimize yuvamızda haftanın her günü Pazartesi’den Cuma’ya sabahtan akşama kadar devamlı hizmet veren 25 sene deneyimli psikolog ve sorumlu müdürümüz ACAR PİJİ denetiminde rehberlik hizmeti sunulmakta ve belli zamanlarda ücretsiz seminerler verilmektedir. 
 
 
 


Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.