OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Özel Vera Anaokulu
İlİstanbul
İlçeÜmraniye
AdresiAşağı Baklacı Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad Dağlar Sokak No:7 Çavuşbaşı-Ümraniye/İstanbul
Telefon02164799563
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

Hakkımızda

Başarılı, özgüvenli ve mutlu çocuklar yetiştirmek için "ÖNCE ÇOCUK" sloganı ile yola çıktık. Eğitim felsefemiz, bizlere emanet ettiğiniz en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı her biri farklı bir birey olarak esas almak ve düşünme yeteneklerini geliştirerek değişen ve gelişen dünyaya hazırlamaktır. Sevgili Anne ve Babalar, çocuklarınıza vereceğiniz en değerli hediye ilgi ve zamandır. Fakat çocukların 24 ayından itibaren arkadaş ortamına ihtiyaç duyması, onlarla oynamayı, paylaşmayı, eğlenirken öğrenmeyi istemesi kaçınılmazdır. Sizlerinde desteği ile çocuk, okul ve aile üçgenini sağlam temeller üzerine kurarak çocukların çok yönlü gelişimlerini destekliyoruz. Çocukların sosyalleşme ve toplumsal kurallarla karşılaşma sürecinde yaşayan değerlerimizi temel alarak taklitten ve ezberden uzak, sorumluluk almayı bilen, özgüvenli çocuklar yetiştiriyoruz. Deneyimli eğitim kadromuzla sorumluluklarımızın bilincinde ve başarmanın mutluluğu içindeyiz.

Misyon / Vizyon

Eğitim felsefemiz, bizlere emanet ettiğiniz en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı her biri farklı bir birey olarak esas almak ve düşünme yeteneklerini geliştirerek değişen ve gelişen dünyaya hazırlamaktır. Sorumluluk bilinci gelişmiş,özgüvenli,bilimsel düşünen,dini ve milli değerlerine bağlı Çocuklar yetiştirmek istemekteyiz.

Okulun Yerleşim Alanı 
 
Okulumuz üç katlı müstakil bina olup, yemyeşil çam ormanlarının arasındadır.
Çavuşbaşı-Elmalı barajının başlangıcında olup, Beykoz’a bağlı olmasına karşın, mevkii olarak Ümraniye ve Çekmeköy’e çok yakındır.
 
Kurumumuzun Diğer Özelliklieri
 
Nanoteknoloji ile üretilmiş mikrop ve toz barındırmayan halı ve koltuk döşemeleri
 
EHS kurallarına uygun sivri köşeleri bulunmayan masa ve sandalyeler
 
Tehlike oluşturmayan prizler, elektrik düğmeleri ve kapı kolları, top havuzu
 
Tırmanma merdivenlerinin bulunduğu geniş ferah kapalı oyun alanları.
 
Sesli, müzikli, eğitici, öğretici ve eğlendirici kitaplarla donatılmış kütüphane, eğitsel oyuncaklarla ile desteklenmiş sınıflar, gruplarına göre düzenlenmiş sınıflar
 
Çocuklar için özel üretilmiş lavabo ve tuvaletler
 
Tiyatro ve sinema izleyebilecekleri özel alan
 
Kapalı ve açık oyun bahçemiz mevcuttur.

Çocuklar için ve öğretmenler için olmak üzere 2 adet  kütüphanemiz bulunmaktadır.

 
Ek Hizmetler
 
Yaratıcı ve pedagojik drama, hayal atölyesi, resim ve el sanatları ,mutfak etkinlikleri, bahçe etkinlikleri, dans ve müzik
 
Vera Anaokulu konum olarak Ümraniye Merkezine 15 Dk, Beykoz Merkezine 20 Dk, ve Çemeköy'e 10 Dk kadar yakın olduğumuzdan dolayı Değerli velilerimizi okulumuza davet etmekten kıvanç duyarız. 


Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.