OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Fidem Çocuk Evi
İlİstanbul
İlçeKadıköy
AdresiMediha Turhan Tansel Sok.No:16/18 Suadiye
Telefon02164637878
E-Postainfo@fidemcocukevi.com
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

 

Yeniliklere açık, çocuklara ebeveynlere en iyi hizmeti verme çabasında olan konusunda uzman, genç-dinamik kadrosuyla uyumlu ve verimli çalışan, ülkemiz ve dünyadaki olumlu değişimlere ayak uydurarak eğitim sektörünün her zaman önünde olmayı amaçlayan, kısacası profesyonel bir yapı ile yine hizmetinizdeyiz.
    16 YILLIK EĞİTİM GEÇMİŞİMİZLE İLK MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZ ÜNİVERSİTE KAPILARINA YAKLAŞMIŞ BULUNMAKTADIRLAR. ONLARIN BİZLERİ ZİYARETLERİ VE HALEN UNUTULMAMIŞ OLMAK BİZİM EN BÜYÜK MUTLULUĞUMUZ OLMAKTADIR.
     VELİLERİMİZ BİZİM İÇİN BİR MÜŞTERİ DEĞİL AİLENİN BİR ÜYESİ OLARAK KABUL EDİLMEKTEDİRLER. GÜNÜN HER SAATİNDE  BİZLERİ ZİYARET EDİP ÇAYIMIZI İÇEBİLMEKTEDİRLER.
     KAYITLI ÖĞRENCİLERİMİZİN %80-90 CİVARI  REFERANS İLE KAYIT OLMUŞ ÖĞRENCİLERİMİZDİR. ÖĞRENCİLERİMİZİ KENDİ ÇOCUĞUMUZ GİBİ GÖREREK EĞİTİM VERMEMİZİN SONUÇLARINI; HER SENE KASDAV VE KADIKÖY BELEDİYESİ SANAT BİRİMİNİN DÜZENLEDİĞİ 23 NİSAN KONULU YARIŞMADA ÖDÜLSÜZ DÖNMÜYORUZ. 2012 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KONULU YARIŞMADA YİNE 1., 4. VE JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜNÜ FİDEM ÇOCUKLARI ARALARINDA PAYLAŞTILAR.
     AYRICA MEZUN ETTİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİN DE TÜM OKULLARDA SINIFLARININ İLK BEŞİNDE OLDUKLARINI DUYMAK TA AYRI BİR MUTLULUK OLUYUR BİZİM İÇİN.
       BİZİM BAŞARIMIZ ÖNCE SEVGİDEN SONRA DENEYİMİMİZ VE TİTİZLİĞİMİZDEN KAYNAKLANMAKTADIR.
              


Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.